Witamy,


Czy wiesz, że jeśli nie ma Cię w Internecie, to nie istniejesz? Z nami możesz mieć swoją własną stronę WWW, prezentującą Ciebie, Twoją firmę lub hobby już za jedyne 99 zł za ROK!


Dlaczego Copia Card? Ponieważ utworzenie strony www nigdy nie było tak proste, przejrzyste i przyjazne jak z nami! Możesz to zrobić w zaledwie kilkanaście minut – samodzielnie lub z naszą pomocą. W Copia Card przedstawisz siebie, swoją firmę lub hobby w postaci wizytówki w Internecie z mapką dojazdu, danymi adresowymi oraz zdjęciami! Jeżeli Twoi przyjaciele także zechcą założyć swoje strony, udzielimy Wam specjalnego rabatu! Skontaktuj się z nami! Nowopowstałym firmom gwarantujemy szczególne warunki – prosimy o kontakt.


Oferujemy różne opcje cenowe – w zależności od Twoich oczekiwań, wybierzesz taką, która będzie dla Ciebie najbardziej przyjazna. Szanujemy Twój czas, wiec już teraz możesz przystąpić do wypełnienia formularza Copia Card.


To naprawdę jest aż tak proste! Jeżeli wciąż masz jakieś pytania, zadzwoń lub napisz maila.


Szczegóły dla wnikliwych:


Standardowe zakładanie i budowanie indywidualnych stron internetowych jest kosztowne oraz wymaga więcej czasu niż z copiacard.com. Zwyczajowo za wykonanie strony www płaci się od 500 zł do kilku tysięcy. Trzeba opłacić własną domenę, co kosztuje ok. 100 zł za każdy rok, a także miejsce na serwerze – w zależności od wielkości serwera jest to koszt rzędu 70-200 zł. U nas zapłacisz dużo mniej za prostą i przejrzystą prezentację zawierającą kluczowe informacje o Twojej Firmie. Poza tym, z Nami masz możliwość wyboru opcji – płacisz tyle, na ile się zdecydujesz.


Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto powierzyć Copia Studio Poland promocję swojej Firmy. Część pieniędzy, które przeznaczysz na prezentację swojej strony, trafi do dzieci, które chcą się kształcić, ale nie posiadają na to środków finansowych. Możesz także wpłacić określoną kwotę, którą przekażemy bezpośrednio naszym podopiecznym. W takim przypadku napisz dokładnie, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten cel. Za wpłatę powyżej 100 zł otrzymasz dyplom z podziękowaniem! W ten sposób wspólnie możemy pomóc dzieciom!