• MODUŁ copiacard - Pakiet zawiera 3 zdjęcia, opis firmy. Abonament na 1 rok.
  • MODUŁ copiacard-c - Pakiet zawiera 6 zdjęć, opis firmy oraz 50 sztuk wizytówek. Abonament na 1 rok. Gratis: 50 sztuk wizytówek!
Jeśli żaden z zaproponowanych przez nas modułów nie spełnia Twoich oczekiwań, prosimy o kontakt. Wspólnie stworzymy indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie. Sam zdecydujesz, jaką ilość informacji oraz zdjęć chcesz umieścić na Twojej stronie, a my zaproponujemy przyjazną dla Ciebie cenę. Możemy również zaprojektować Twoje własne logo.

Nie masz jeszcze maila? To żaden problem! Założymy go dla Ciebie, zadzwoń do nas lub napisz za pomoca formularza kontaktowego Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji na temat oferowanych przez nas usług, zadzwoń! Możesz też wysłać sms – oddzwonimy na podany przez Ciebie numer stacjonarny BEZPŁATNIE! W sms-ie napisz: Copia Card, Twoje imię i nazwisko, Miasto oraz numer telefonu stacjonarnego wraz z numerem kierunkowym. Oddzwonimy w dni powszednie godz. 10-16.

Wszystkie wizytówki, plansze oraz banery wykonujemy wg, opracowanego przez nas wzoru. Jeżeli jednak chcesz, by Twoja wizytówka, plansza lub baner były jedyne w swoim rodzaju, tym bardziej skontaktuj się z nami! Z chęcią podejmiemy wyzwanie – w zakresie reklamy  zajmujemy się wszystkim od A do Z. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej pracowni grafiki i drukarni na stronie www.copiastudio.com.pl.